‘Birlikte çalışıp birlikte ürettik’

Sessiz Kamp 3 – Şahinler Milli Parki Şahinler Kızılcahamam/Ankara – 2Gün

Sessiz Kamp 2. Gün

@merveesgi ile sabah egzersizi ve yogayla başlayan gün, Kahvaltıda mıhlamanın ardından Beslenme Uzmanı olan @merveesgi ’nin Sağlıklı Beslenme Atölyesi ile devam etti. Hiç hız kesmeden kamplarımızın bitmek bilmeyen enerjisi olan @k_u_d_r_e_t_a_r_m_a_g_a_n ile @motivasyonotobusu ’nün birbirinden farklı oyunları oynandı. Hindistan da bir Holi Festivali’nde değildik belki ama kim bilir belki bir gün orada da oluruz diyerek, Ankara/Kızılcahamam da, kampımızda #colorfest gerçekleştirildi. Yaşasın rengârenk olmak 😍😇
Sınırları Aşan Gençlik Derneği (@yobbassociation); Sessiz Kamp 2’den de tanıdığımız ve çok sevilen gönüllüleri ile katılımcılarımız birbirlerini tanımanın daha da ötesine geçerek; beraber neler yaparız diye konuşmaya başladı Yurtdışına çıkmak, seyahat etmek, sosyal sorumluluk bilinci, işitme engellilik, işaret dili gibi birçok konuya birlikte değinerek beyin fırtınası gerçekleştirildi.
Günün son atölyesi; Neslihan KURT ile işitme engelli/sağır bireyler ve işaret dili alanında yaptığı çalışmalar ve zamanla yapılması gereken çalışmalar üzerine soru cevap şeklinde gerçekleştirildi.