‘Birlikte çalışıp birlikte ürettik’

Sessiz kamp 4 İZMİR Acar camping

Sessizkamp 4 İzmir Foça @acarcamping ‘de 300’ü aşkın katılım ile Sosyal farkındalık kapsamında işitsel bireyler ile işitme engellileri bir araya getirerek empati kolaylaştırmak ve işaret Dili duyarlığını arttırmak için yaptığımız etkinlikte bize destek veren başta İzmir Foça Belediyesine bütün kalbimizle teşekkür ederiz. Engelsiz hayat derneği başkanı Adem Kuyumcu’ya manevi olarak verdiği destekden dolayı teşekkür ederiz. Katılımcılarımıza sabah enerjisi veren ve akşama kadar eğlenceli dakikalar yaratan @bathoneas ekibine, çeşitli halk oyunları ile farkındalık yaratan @kordongsk ve @antalyaefeler derneğine yardımını esirgemeyen özel teşekkür ederiz.
▫️
Sağır kültürünü ve işaret dili kültürünü tam anlamıyla anlatarak bilgilendirmeler yaparak emek veren @mesutdeaf ile @kurtneslihan’a çok teşekkür ederiz.
▫️
Kampımızda en ilginç ve heyecan dolu oyunları ile kampımıza renk katan ve desteğini esirgemeyen @egitseloyunlarakademisi ’ne ve @motivasyonotobusu ’ne çok teşekkür ederiz.
▫️
Sessiz Kamp organizasyonumuzda yanımdan bir an olsun ayrılmayan bütün gücünü kullanarak @meartt9 , @neli74 , @esraakaradag ,
@sdenli89 , @betul_tonyalioglu , @xul.ilbey , @merveapaydiinnn , @yunusmertkeles , @armaganaydemir , @songul_okkay , @duybaygutalp ve @sinanbilgic ‘e ve adını hatırlayamadığım özürdileyerek herkese bütün kalbimizle teşekkür ederiz. Nice kamplara